Társadalomtudomány
UNESCO.HU

MOST bizottsági tagok

Link küldés
.
Cikk nyomtatás


  • Prof. Enyedi György elnök
    A MOST Magyar Nemzeti Bizottság elnöke, az MTA nyugalmazott alelnöke
    E-mail: enyedi@rkk.hu

  • Dr. Kovács Zoltán társelnök
    A MTA Földrajztudományi Kutatóintézet tudományos tanácsadója
    E-mail: zkovacs@iif.hu

  • Gresiczki Péter
    A Magyar UNESCO Bizottság főtitkára
    E-mail: peter.gresiczki@unesco.hu

  • Bajomi Iván PhD
    A Szociológiai Kutatóintézet Eötvös Loránd Egyetem Adjunctusa
    E-mail: ibajomi@freemail.hu

  • Borgos Mária
    Az MTA-VITA Alapítvány Ügyvezető igazgatója
    E-mail: borgosm@freemail.hu

  • Hablicsek László
    KSH Népességtudományi Kutató Intézet igazgatóhelyettes
    E-mail: hablicsek@demografia.hu

  • Prof. Dr. Hronszky Imre
    MUB Társadalomtudományi Albizottság elnöke, A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudomány Egyetem (BME) tanszékvezető tanára
    E-mail: hronszky@eik.bme.hu

  • Dr. Keresztély Krisztina
    A MTA Regionális Kutatóközpont tudományos munkatársa
    E-mail: kerkrisz@lunart.hu

  • Ongjerth Richárd
    Az Urbanisztikai Kutató Központ Managing Director
    E-mail: ongjerth@studiometropolitana.hu

  • Prof. Dr. Szirmai Viktória
    Az MTA Szociológiai Kutatóintézet tudományos tanácsadója
    E-mail: viktoria.szirmai@chello.hu

  • Tóth Pál Péter
    KSH Népességtudományi Kutató Intézet tudományos főmunkatársa
    E-mail: tothpal@demografia.hu
Keresés

Gyorslinkek
jobb_1

MAB

Világörökség

jobb_5

Világemlékezet