Archívum (2009 végéig)
UNESCO.HU

Világörökség pályázat középiskolásoknak 4. forduló eredményei

Link küldés
.
Cikk nyomtatás


Eredmények

A részletes pontozás megtekintéséhez .

Gratulálunk!


Csapatnév Csapattagok Csapatvezető Iskola Pontszám
1 In vino veritas Borsos Beáta (1990)
Csizmadia Petra (1990)
Győrffy Lajos (1990)
Hufnágel Judit (1990)
Kocsis Rita (1989)
László Krisztina (1990)
Lohn Annamária (1990)
Szudi László (1989)
Gruber László Petőfi Sándor Evangelikus Gimnázium
7150 Bonyhád, Kossuth L. u. 4.
229,5
2 Triumvirág Tóth Mária
Andorkó Mariann
Tóth Dóra
Tóth Lajos Attiláné Körösi Cs. Sándor Gimnázium
4080 Hajdúnánás,Bocskai u. 29.
227,5
3 Sümegi csapat Sümegi Bálint (1987) Sümegi Bálint Tóth Árpád Gimnázium
4024 Debrecen, Szombathi István utca 12.
215,5
4 Könyvmolyok Mérész Márk (1989)
Béres Eszter (1989)
Komáromi Ágota (1988)
Kovács-Veres ádám (1989)
Sebesztyén András (1987)
Mérész Márk Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
1117 Budapest, Baranyai u. 16-18.
188,5
5 Örökösök Farkas Erika (1988)
Mezei Csilla (1987)
Mezei Karolina (1987)
Burján Tamásné Szegedi Kis István Református Gimnázium
5400 Mezőtúr, Kossuth út 2.
177
6 Savaria Band Őri Tamás (1986)
Szikora Réka (1987)
Takács Tamara (1986)
Takó Annamária (1986)
Takó Helga (1986)
Tóth Katalin (1986)
Vecsei Anna (1987)
Zsigmond Tibor (1987)
Dr. Erőss Judit Kereskedelmi és Vendéglátói Szakképző Iskola
9700 Szombathely, Nagykar u. 1-3.
176
7 Kalandorok csapata Sipos Éva (1989)
Hegyi Boglárka (1989)
Kiss Anita (1988)
Nagy Enikő (1988)
Szabácskiné Kiss Anett
Szabó Zoltánné
Bocskai István Gimnázium
4110 Biharkeresztes, Ady E. u 2.
171
8 Kaptárkövek Barta Marianna (1989)
Farkas Attila (1990)
Farkas Éva (1989)
Farkas Luca (1989)
Marton Renáta (1990)
Sári Adorján (1988)
Kovácsné Sipos Agnes Dobó István Gimnázium
Eger, Széchenyi u. 19.
169,5
9 Kavazsabb Gál Katalin
Varga Zsófia
Zseni Zsanett
Tálas Bea
Budai Krisztina
Kosaras Béla Hunfalvy János Szakközépiskola
1011 Budapest, Ponty utca 3.
168,5
10 Muskétások Tóth Tibor Sebestyén (1986)
Juhász Tamás Csaba (1989)
Papp Renáta Dr. Hegedűs T. András Alapítvány Középiskola
5000 Szolnok, Bajcsy-Zsilinszki u. 2.
164,5
11 Levelibékák Bérces Miklós (1986)
Guth Zoltán (1987)
Hering Barbara (1986)
Kis Enikő (1985)
Selmeci Alexandra (1987)
Sziderisz Dorottya (1987)
Török Ágnes (1987)
Vörösmarty Andrea (1986)
Bérces Miklós Bárdos Lajos Általános Iskola és Gimnázium
1117 Budapest, Baranyai u. 16-18.
154
12 Földrajzi kukacok Takács Norbert (1990)
Illés Viktor (1989)
Palkó Balázs (1990)
Szoták Dániel (1989)
Mátisné Szultos Erzsébet I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola
7100 Szekszárd, Kadarka u. 25-27.
153
13 Dongó Németh László Gimnázium
1133 Budapest, Nővér u. 15-17.
Türei Dénes (1987)
Ondok Csilla (1986)
Valet Viktória (1987)
Türei Dénes 152,5
14 Fürge róka lábak Ayl Zsófia
Dráviczki Ákos
Füst Dóra
Kálmán Kata
Kasza Csaba
Varga Zsófia Hunfalvy János Szakközépiskola
1011 Budapest, Ponty utca 3.
148
15 VPG 9/a Bíró Zsófia (1989)
Feke Nikolett (1989)
Moór Lajos Veres Pálné Gimnázium
1053 Budapest, Veres Pálné utca 38.
144
16 Aprókák Dohány aranka (1989)
Csonla Kitti (1988)
Csipak Andrea (1989)
Brandt Bernadett (1988)
Füzesi Fanni (1988)
Ördögh Boglárka (1988)
Tóthné Bertalan Éva Kossuth Zsuzsanna Gimnázium
Szeged, Gutenberg u. 25.
134
17 Sunnyogó vidrabajszok I. Béla Gimnázium és Informatikai Középiskola
7100 Szekszárd, Kadarka u. 25-27.
Takler Tibor (1989)
Szászi Jemő (1988)
Dohoczki Máté (1990)
Fülöp György 132,5
18 Ifjú természetbúvárok Borsos László (1987)
Katona Judit (1989)
Kocsispéter Anett (1988)
Kövesdi László (1988)
Krupa Erzsébet (1988)
Kucsora Rita (1989)
Lovai Ádám (1989)
Nagy Ferenc (1987)
Borsos László Krúdy Gyula Kereskedelmi, Vendéglátóipari Szakközépiskola
6723 Szeged, József A. sgt. 122-126.
128
19 Aranyásók May Dávid (1988)
Irázi Ádám (1988)
Árvai Attila (1988)
Dányi Krisztina (1988)
Marton Róbert (1989)
Tóth Zsuzsanna Mechatronikai Szakközépiskola és Gimnázium
1118 Budapest, Rétköz utca 39.
124,5
20 Giborim Ács Noémi (1989)
Áron András (1988)
Baronits Gábor (1989)
Erdős Kinga (1988)
Essebag Eric (1988)
Fehér Judit (1990)
Harazdy Máté (1990)
Kőszegi Dorina (1990)
Lübeck Jutka (1989)
Nyári Benjamin (1988)
Rédai Krisztina (1989)
Várady Viktória (1990)
Bene Ágnes Lauder Javne Iskola
1121 Budapest, Budakeszi út 48.
123
21 Adyák Csippán András (1988) Csippán András Ady Endre Gimnázium
1139 Budapest, Röppentyű utca 62.
119,5
22 György Tímea Csapata György Tímea (1989) György Tímea Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium
4024 Debrecen, Szent Anna út 17.
116
23 A kígyók Bándi Ágnes
Czinder Anita
Sas Júlia
Vázsonyi Mária
Wéber Katalin
Leövey Klára Gimnázium 92,5
24 Nottinghamiak Bán Nikolett (1986)
Kovács Ibolya (1984)
Zibrányi Anna (1985)
Farkas Erika (1987)
Papp Marianna (1984)
Szekeres Judit (1985) Nagy László Gimnázium
5340 Kunhegyes, Kossuth Lajos u. 15-17.
86
25 Hunyadi fekete hollói Fekete Éva (1986) Krausz Éva 83
Keresés

Gyorslinkek
jobb_1

MAB

Világörökség

jobb_5

Világemlékezet